coffee latte in coffee shop cafe

Rzemieślnicza palarnia kawy Slow Coffee

Food Lifestyle

Slow Coffee to rzemieślnicza palarnia kawy zlokalizowana w Kazimierzu Dolnym. Prowadzona jest przez dwóch pasjonatów kawy . Obaj mają bogate doświadczenie w zakresie produkcji i palenia kawy. Kawy Slow Coffee charakteryzuje się średnio-mocnym profilem smakowym.

Slow Coffee to idealna palarnia dla osób, które cenią sobie dobrą jakość kawy i chcą poznawać jej różnorodne smaki. Kawa z rzemieślniczej palarni kawy jest lepsza niż inne kawy, ponieważ jest palona zgodnie z tradycyjnymi metodami. Kawy Slow Coffee mogą być świeżo mielone i mają bogaty smak.

Kawa wysyłana do klienta jest palona bezpośrednio przed spakowaniem dzięki czemu jest świeża i aromatyczna. Każda kawa pakowana jest w specjalne opakowania, które zapewniają bezpieczny transport.


Slow Coffee oferuje bogaty wybór kaw, a każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są tu kawy mielone i palone na miejscu, a także świeżo parzone. Do wyboru są również kawy z różnych regionów świata. Dostępne są także specjalne rodzaje kaw.

Slow coffee to filozofia, która przyświecała założycielom tej palarni. Chodzi o to, żeby cieszyć się kawą, a nie tylko pić ją na szybko.  W założeniu tym liczy się nie ilość lecz jakość kawy oraz sposób w jaki przyrządzamy i pijemy kawę. Ważne jest aby czas poświęcony na przygotowanie kawy był czasem w którym można się zrelaksować i cieszyć. W tej palarni unika się sztucznych dodatków i ulepszaczy. Wszystkie kawy przyrządzane są ze 100% naturalnych składników. Najważniejsza jest dla nich jakość, smak i aromat kawy.

Właściciele promują wśród swoich klientów filozofię slow coffee i zachęcają do tego aby cieszyli się każdym łykiem kawy.

Zalety kawy ze Slow Coffee:
– bogaty wybór kaw
– kawy mielone i palone na miejscu
– kawy z różnych regionów świata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *