pościel z flaneli

Zalety pościeli które docenisz nie tylko zimą

Dom i wnętrze

Flanela to tkanina, którą najbardziej docenia się w chłodne miesiące. Warto mieć taką pościel, kiedy na zewnątrz robi się zimno i ponuro, ale przyda się nie tylko zimą. Zalet tkanina flanelowa ma sporo, w tym takich, które ceni się o każdej porze roku.


Tkanina przyjemna w dotyku
Flanela jest miękka. W dotyku wyczuwa się delikatny meszek. Te zalety flaneli sprawiają, że jest to idealna tkanina do szycia pościeli. Produkt ten styka się ze skórą, a warto, by to, co ma z nią kontakt, było przyjemne. Pościel flanelowa jest miła w dotyku. Spanie w niej zapewnia komfort skórze.
Sen jest komfortowy także dlatego, że flanela to tkanina przepuszczająca powietrze. To ważne zarówno gdy wybiera się pościel na jesień czy porę zimową, jak i przez cały rok. Zaletą flaneli jest także jej trwałość. Cokolwiek się z niej szyje, przetrwa taka rzecz wiele prań i posłuży długo.
Pościel o właściwościach termoizolacyjnych.

Sprawdź sklep z pościelą online

sklep z pościelą


Kolejną zaletą takiej pościeli jest jej termoizolacyjność. To oznacza, że pościel flanelowa zatrzymuje ciepło. Ta sama kołdra w takim obleczeniu lepiej grzeje, niż gdyby miała na sobie inną poszwę. To cecha, którą docenia się w chłodne pory roku. Inne zalety flaneli docenia się zawsze. Można ją wybierać w różne miesiące. Jednak gdy robi się zimno, jest ona idealna. To najlepsza pościel na zimę. Przy tak obleczonej kołdrze może już nie być potrzebna ciepła piżama. Wszystko zależy, czy ktoś jest zmarzluchem, czy nie, a także od kołdry i temperatury w sypialni.
Choć polecana jest na chłodną jesień i na zimę, to pościel flanelowa służyć może przez cały rok. Jej zalety sprawiają, że chce się mieć z nią kontakt jak najczęściej. Nie trzeba sobie tego odmawiać. Wyjątek to czas upałów. Wtedy ważne jest, by tkanina pościeli nie ogrzewała.

Jednak największą zaletą pościeli z flaneli jest jest trwałość. Można ją często prać i nie wpływa to negatywnie na jej właściwości. Podsumowując to co wyróżnia pościel z flaneli to:

  • wytrzymałość
  • miękkość materiału
  • izolacja termiczna

    Autorem artykułu jest http://scielimy.pl

1 thought on “Zalety pościeli które docenisz nie tylko zimą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *